Сучасні стоматологічні дослідження показують, що без раціональної гігієни, вирішити проблему успішного лікування, а також профілактики захворювань зубів і слизових оболонок порожнини рота надзвичайно складно, а в ряді випадків - неможливо.

Головним етапом гігієни порожнини рота, є професійна чистка зубів, яка проводиться лікарем-гігієністом і включає в себе наступні етапи:

  • видалення м'якого нальоту;
  • видалення м'якого нальоту пофарбованого пігментом (від вживання кави, чаю, а також наліт курця);
  • видалення твердих зубних відкладень (надясенні так ті, що знаходяться під яснами, так званий зубний камінь);
  • парадонтальна лікувальна пов'язка для ясен після чистки;
  • професійне навчання пацієнта правильної гігієни порожнини рота;
  • підбір індивідуальних засобів по догляду за зубами і порожниною рота.

Видалення м'якого нальоту

Для видалення м'якого нальоту в нашому центрі краси та здоров’я використовується AirFlow.
AirFlow - це система, за допомогою якої видаляється м'який пігментований наліт. Для цієї процедури застосовується спеціальний дрібнодисперсний порошок бікарбонату кальцію, який за допомогою сильного струменя води і стисненого повітря очищає всі поверхні зуба від нальоту. Процедура абсолютно безболісна , а ваші зубки після неї стануть помітно світліше.

Видалення твердих зубних відкладень

Для видалення твердого зубного нальоту (зубний камінь), використовується ультразвукова чистка Для цієї системи застосовуються спеціальні насадки, які під впливом ультразвукової вібрації, прибирають надясенний камінь і той, що знаходиться під яснами, а також після видалення каменю, всі поверхні заполіровуються спеціальними щіточками з пастою, для ідеальної гладкості зубів. Підясенний наліт ви не бачите, але після його видалення, ваші ясна «будуть вам вдячні», вони перестануть кровити і набудуть здорового блідо - рожевого кольору.

Професійне навчання гігієні порожнини рота

Наші лікарі-гігієністи навчають правильному догляду за порожниною рота, показують різні методики чищення зубів в домашніх умовах і підбирають найбільш раціональні методи для кожного пацієнта індивідуально.

Підбір особистих засобів по догляду за зубами і порожниною рота

Сучасні засоби гігієни порожнини рота представлені величезною різноманітністю: зубними щітками, зубними пастами, зубними нитками (флоссами), йоржиками, іригаторами, які забезпечують дуже гарне очищення зубів в домашніх умовах Проте, є одне «але», якщо вони правильно підібрані, саме наші гігієністи допоможуть вам з цим розібратися і підкажуть найефективніші засоби для ваших зубів.
Професійну чистку зубів рекомендується проводити 1-2 рази на рік, але все абсолютно індивідуально, про це вам розповість лікар-гігієніст під час прийому. Найбільшого результату для здоров'я зубів, ми доб'ємося спільними зусиллями - від вас виконання рекомендацій по домашньої гігієни, від нас - умілі руки і світлі голови наших лікарів – гігієністів. Все це в поєднанні здатне зробити ваші посмішки здоровими, красивими та досконалими.

Команда


Мірчук Алла
Тропотяга Людмила
Цабій Ліана
Стоматологія Мірчук Алла

Мірчук Алла Анатоліївна

Лікар - стоматолог, загальний профіль.

Випускниця КМУ (Київський медичний університет Української Асоціації Народної Медицини).

Спеціалізація: Загальна стоматологія.

Стаж роботи: 7 років.

Місце роботи: Центр краси і здоров'я «Айріс Лайф».

Обладнання

Видеоскоп стоматологический 1
Эндододонтический комплекс ENDO EST ASSISTANT
Эндодонтическая  установка
Микроскоп стоматологический SEILER
Установка для эстетической реставрации(1)
Визиограф - цифровой рентген DIGITAL X-RAY
Микроскоп стоматологический SEILER
Настольный стереолитографический 3D-принтер, 3D-PRINTER FORM 2
Беспроводной эндокомплекс для обтурации корневого канала ENDO@PEX
Лазер Picasso_Lite
Центрифуга, космо и стоматология
Установка для эстетической реставрации
Видеоскоп стоматологический 3
Артиккулятор
Видеоскоп стоматологический
Стоматологический многофункциональный аппарат ENDO EST-3D
Ультрахирургический нож Surgysonic
Озоногенератор OzoneDTA
Previous Next

Успіх сучасних клінік базується на висококваліфікованих фахівцях і якісному обладнанні, яке відповідає високим світовим стандартам. «IrisLife» зібрав в одному центрі виняткове обладнання, що в поєднанні з умілими руками наших фахівців здатне зробити вас здоровими, красивими і досконалими.

Стоматологія майбутнього

Апарати для діагностики, які часто використовуються стоматологами нашого центру, здатні надати високоточні результати всіх аналізів. У поєднанні з унікальними методиками лікування дозволяють домогтися кращих ефектів для пацієнтів.

Ми орієнтуємося на точність і якість послуг, що надаються. Нашою гордістю стала зуботехнічна лабораторія, яка працює прямо на місці. Це досягнення суттєво економить час і очікування пацієнтів, адже не всі клініки можуть похвалитися оперативністю.

Лікування під мікроскопом, доступна імплантація, правильна рентгенодіагностика, протезування та естетична стоматологія - з нашим обладнанням, виконання переліку всіх цих послуг є абсолютно безпечним і надійним.

Крок в майбутнє в косметології

Б'юті напрямок в центрі краси та здоров'я «IrisLife» об'єднала найбільш затребувані процедури для всіх, хто бажає бути завжди на висоті. Починаючи від класичного масажу обличчя і закінчуючи ін'єкціями краси - всіма послугами можна скористатися у зручний час, адже повний комплекс відмінного обладнання знаходиться в кабінеті естетичної медицини.

Засоби для догляду за обличчям, якісна косметика, лазерне обладнання, апарати для омолодження, для видалення не бажає волосся, коллагенарій і багато іншого високоякісного обладнання чекає вас в «IrisLife».