Швидка і безболісна допомога при зубних болях – не мрія, а реальність. Центр краси та здоров’я «Iris Life» пропонує весь спектр стоматологічних послуг європейського рівня.
Ми не просто займаємось лікуванням зубних захворювань, ми створюємо ідеальні посмішки. Команда «Iris Life» - це кращі спеціалісти з багаторічним досвідом та навичками. Ми перевернемо ваше уявлення про стоматологію та доведемо, що завдяки передовим технологіям, лікування зубів без болю існує.

Великий крок в майбутнє – це стоматологія під мікроскопом

Лікування кореневих каналів під мікроскопом дозволяє максимально точно визначити кореневу систему для кожного зуба, а також запломбувати канали з мінімальним травмуванням ясна і максимальним охопленням порожнини.
Мікроскопія гарантує:

  • безпеку - не зачіпаються здорові тканини зуба;
  • якість – стоматолог обробляє кореневий канал по всій його довжині;
  • точність - діаметр каналу зуба менше 1 мм, однак мікроскоп збільшує його зображення в 40 разів, дозволяючи помітити самі дрібні проблеми;
  • надійність - мікротріщини, дефекти старих пломб, карієс на ранніх стадіях розвитку (непомітний при звичайному огляді).

Якісна імплантація по доступним цінам

Безумовно, одна з найкращих і найефективніших технологій відновлення зубів вважається саме імплантація. Суть даної процедури в тому, що протез імплантується в щелепно-кісткову тканину, заміняючи при цьому зуб, який був відсутній. Імплантація зубів є абсолютно безпечною процедурою, якою фахівці центру здоров’я та краси «Iris Life» володіють досконало.

Наш центр обладнаний сучасною зуботехнічною лабораторією (CFD \ CAM Dentsply Sirona), завдяки якій усі конструкції виготовляються якісно та в короткий термін.

Сучасні методики щелепно-лицевої хірургії з використанням Пьезоножа Esacrom, дозволяють провести відновлення практично будь-якого дефіциту кісткової тканини.

Пропонуємо професійну гігієну порожнини рота - зняття надясенних і підясневих зубних відкладень за допомогою ультразвуку та піскоструминного чищення AIR FLOW.

Унікальним ультразвуковим апаратом «Вектор» проводимо видалення підясневого каменю, бактерій і грануляцій.

Діодний лазер, що широко використовується в повсякденній роботі покращує якість кінцевого результату.

«Iris Life» - це найкращий вибір. Знайте, що ваша посмішка – наше хоббі.

Команда


Тропотяга Людмила
Глінський Михайло
Нечипоренко Тетяна
Стоматологія Тропотяга Людмила

Тропотяга Людмила Миколаївна

Завідувач роботою з господарського обслуговування центру краси та здоров'я "Айріс Лайф".

Обладнання

Визиограф - цифровой рентген DIGITAL X-RAY
Озоногенератор OzoneDTA
Видеоскоп стоматологический 3
Стоматологический многофункциональный аппарат ENDO EST-3D
Центрифуга, космо и стоматология
Настольный стереолитографический 3D-принтер, 3D-PRINTER FORM 2
Установка для эстетической реставрации(1)
Артиккулятор
Микроскоп стоматологический SEILER
Эндодонтическая  установка
Установка для эстетической реставрации
Видеоскоп стоматологический
Беспроводной эндокомплекс для обтурации корневого канала ENDO@PEX
Эндододонтический комплекс ENDO EST ASSISTANT
Лазер Picasso_Lite
Ультрахирургический нож Surgysonic
Видеоскоп стоматологический 1
Микроскоп стоматологический SEILER
Previous Next

Успіх сучасних клінік базується на висококваліфікованих фахівцях і якісному обладнанні, яке відповідає високим світовим стандартам. «IrisLife» зібрав в одному центрі виняткове обладнання, що в поєднанні з умілими руками наших фахівців здатне зробити вас здоровими, красивими і досконалими.

Стоматологія майбутнього

Апарати для діагностики, які часто використовуються стоматологами нашого центру, здатні надати високоточні результати всіх аналізів. У поєднанні з унікальними методиками лікування дозволяють домогтися кращих ефектів для пацієнтів.

Ми орієнтуємося на точність і якість послуг, що надаються. Нашою гордістю стала зуботехнічна лабораторія, яка працює прямо на місці. Це досягнення суттєво економить час і очікування пацієнтів, адже не всі клініки можуть похвалитися оперативністю.

Лікування під мікроскопом, доступна імплантація, правильна рентгенодіагностика, протезування та естетична стоматологія - з нашим обладнанням, виконання переліку всіх цих послуг є абсолютно безпечним і надійним.

Крок в майбутнє в косметології

Б'юті напрямок в центрі краси та здоров'я «IrisLife» об'єднала найбільш затребувані процедури для всіх, хто бажає бути завжди на висоті. Починаючи від класичного масажу обличчя і закінчуючи ін'єкціями краси - всіма послугами можна скористатися у зручний час, адже повний комплекс відмінного обладнання знаходиться в кабінеті естетичної медицини.

Засоби для догляду за обличчям, якісна косметика, лазерне обладнання, апарати для омолодження, для видалення не бажає волосся, коллагенарій і багато іншого високоякісного обладнання чекає вас в «IrisLife».