Прийнявши рішення провести імплантацію зубів, Ви лише зробили перший крок до ідеальної усмішки. Зрозуміло, що цей ступінь лише початковий, адже згодом потрібно приступити до рішучих дій. Зазвичай після роздумів про таку процедуру, потрібно обрати хорошу клініку та лікаря, адже професіоналізм фахівця дорівнює 80 % успіху.

Якісна імплантація – це те, що робиться один раз і на все життя, тому консультації в цьому випадку на першому плані. Після обговорення усіх нюансів з спеціалістом розпочинається підготовча стадія, яку умовно можна розділити на кілька етапів.

Етап 1. Діагностика

До імплантації повинен бути готовий як пацієнт, так і лікар, тому фахівець має знати усе про здоров’я свого пацієнта. Тут найкраще підходить – «3D-томографія», за допомогою якої лікар може отримати найбільш повну інформацію про стан ротової порожнини та кісткової тканини, де планується втручання. Крім обстеження зубо-щелепної системи, може знадобитись додаткова діагностика така як: загальний аналіз крові, обстеження інших органів та систем.

Етап 2. Санація порожнини рота

Навіть найменша інфекція в ротовій порожнині – це лютий ворог імплантатів, адже бактерії з каріозних порожнин, або запалених ясен можуть потрапити до відкритої рани та призвести до відторгнення імплантату. Вкрай важливо вилікувати наявний карієс, пульпіт, парадонтит та провести гігієнічний комплекс для очищення порожнини рота.

Етап 3. Вибір

Селекція конструкції зубного імплантата напряму залежить від характеру дефекту зубного ряду, висоти та ширини щелепи. В будь - якому випадку визначити його модель повинен професійний лікар виходячи з конкретної ситуації. На позитивний результат проведення процедури впливає якість матеріалу та техніка проведення хірургічної операції, тому обирайте лише перевірені клініки та висококваліфікованих лікарів.
Пам’ятайте, при всіх труднощах імплантація аж ніяк не страшна. Уся процедура триває не більше години, а переноситься легше чим видалення зуба. Дотримуйтесь рекомендацій фахівців та будьте впевнені, що все пройде якнайкраще.