Усім представницям жіночої статі добре відомо, що втрата пружності шкіри, поява зморшок та інших недоліків прямопропорційна втраті колагену, гіалуронової кислоти та еластину. З певним віком ці речовини покидають жіночий організм, проте сучасні технології естетичної медицини давно не стоять на місці.

Що таке колагенарій і як він працює?

Колагенарій – це нове обладнання косметології, що за зовнішнім виглядом дуже нагадує солярій. Всередині апарату вбудовані спеціальні лампи, діапазон світлових хвиль яких, проникає глибоко в шкірний покрив, стимулює природний синтез колагену, еластину та гіалуронової кислоти.
Курс таких процедур здатен підвищити тугор шкіри, зміцнити її еластичну здатність та розгладити зморшки. Принцип роботи цього косметологічного обладнання полягає в поєднанні ламп різного кольору. Сині - виробляють протимікробний вплив та добре впливають на імунну систему. Червоні лампи - стимулюють розвиток усіх важливих речовин в шкірному покриві. В поєднанні з ультрафіолетовими лампами створюється додатковий ефект красивої засмаги.

Особливості та переваги колагенарію

Ефективність процедури залежить від певних факторів таких як стан шкіри, потужність колагенарія, кількість проведених процедур та тип обладнання. Як показали безліч досліджень європейських колег, поліпшення стану шкірного покриву очевидний уже після першої процедури. Крім омолоджувального ефекту, колеганарій допомагає позбутись від ряду косметичних захворювань :

  • розширення пор шкіри;
  • пігментація та веснянки;
  • нерівномірний тон обличчя;
  • жирна, проблемна шкіра;
  • купероз.

Для того щоб скористатись усіма перевагами цього обладнання не потрібно попередньої підготовки. Відвідувати колагенарій можуть жінки різного віку. Після процедури повністю відсутній реабілітаційний період, немає протипоказань та больових відчуттів. Для кращого результату обирайте повний курс, використовуючи після послуги спеціальну косметику.