Прийнявши рішення провести імплантацію зубів, Ви лише зробили перший крок до ідеальної усмішки. Зрозуміло, що цей ступінь лише початковий, адже згодом потрібно приступити до рішучих дій. Зазвичай після роздумів про таку процедуру, потрібно обрати хорошу клініку та лікаря, адже професіоналізм фахівця дорівнює 80 % успіху.

Якісна імплантація – це те, що робиться один раз і на все життя, тому консультації в цьому випадку на першому плані. Після обговорення усіх нюансів з спеціалістом розпочинається підготовча стадія, яку умовно можна розділити на кілька етапів.

Етап 1. Діагностика

До імплантації повинен бути готовий як пацієнт, так і лікар, тому фахівець має знати усе про здоров’я свого пацієнта. Тут найкраще підходить – «3D-томографія», за допомогою якої лікар може отримати найбільш повну інформацію про стан ротової порожнини та кісткової тканини, де планується втручання. Крім обстеження зубо-щелепної системи, може знадобитись додаткова діагностика така як: загальний аналіз крові, обстеження інших органів та систем.

Етап 2. Санація порожнини рота

Навіть найменша інфекція в ротовій порожнині – це лютий ворог імплантатів, адже бактерії з каріозних порожнин, або запалених ясен можуть потрапити до відкритої рани та призвести до відторгнення імплантату. Вкрай важливо вилікувати наявний карієс, пульпіт, парадонтит та провести гігієнічний комплекс для очищення порожнини рота.

Етап 3. Вибір

Селекція конструкції зубного імплантата напряму залежить від характеру дефекту зубного ряду, висоти та ширини щелепи. В будь - якому випадку визначити його модель повинен професійний лікар виходячи з конкретної ситуації. На позитивний результат проведення процедури впливає якість матеріалу та техніка проведення хірургічної операції, тому обирайте лише перевірені клініки та висококваліфікованих лікарів.
Пам’ятайте, при всіх труднощах імплантація аж ніяк не страшна. Уся процедура триває не більше години, а переноситься легше чим видалення зуба. Дотримуйтесь рекомендацій фахівців та будьте впевнені, що все пройде якнайкраще.

Усім представницям жіночої статі добре відомо, що втрата пружності шкіри, поява зморшок та інших недоліків прямопропорційна втраті колагену, гіалуронової кислоти та еластину. З певним віком ці речовини покидають жіночий організм, проте сучасні технології естетичної медицини давно не стоять на місці.

Що таке колагенарій і як він працює?

Колагенарій – це нове обладнання косметології, що за зовнішнім виглядом дуже нагадує солярій. Всередині апарату вбудовані спеціальні лампи, діапазон світлових хвиль яких, проникає глибоко в шкірний покрив, стимулює природний синтез колагену, еластину та гіалуронової кислоти.
Курс таких процедур здатен підвищити тугор шкіри, зміцнити її еластичну здатність та розгладити зморшки. Принцип роботи цього косметологічного обладнання полягає в поєднанні ламп різного кольору. Сині - виробляють протимікробний вплив та добре впливають на імунну систему. Червоні лампи - стимулюють розвиток усіх важливих речовин в шкірному покриві. В поєднанні з ультрафіолетовими лампами створюється додатковий ефект красивої засмаги.

Особливості та переваги колагенарію

Ефективність процедури залежить від певних факторів таких як стан шкіри, потужність колагенарія, кількість проведених процедур та тип обладнання. Як показали безліч досліджень європейських колег, поліпшення стану шкірного покриву очевидний уже після першої процедури. Крім омолоджувального ефекту, колеганарій допомагає позбутись від ряду косметичних захворювань :

 • розширення пор шкіри;
 • пігментація та веснянки;
 • нерівномірний тон обличчя;
 • жирна, проблемна шкіра;
 • купероз.

Для того щоб скористатись усіма перевагами цього обладнання не потрібно попередньої підготовки. Відвідувати колагенарій можуть жінки різного віку. Після процедури повністю відсутній реабілітаційний період, немає протипоказань та больових відчуттів. Для кращого результату обирайте повний курс, використовуючи після послуги спеціальну косметику.

HydraFacial – комплексне рішення проблем шкіри

Забезпечити красивий та молодий вигляд незалежно від віку – це мрія кожної жінки, що сьогодні легко реалізується, завдяки інноваційній апаратній методиці. Від початку існування, технологія Hydra Facial швидко зуміла стати передовою в сфері естетичної медицини. Сьогодні такі процедури заполонили всі країни Європи та з кожним днем це число зростає.

Принцип роботи Hydra Facial
Новий спосіб догляду за обличчям проводиться за допомогою одноразових насадок в комбінації з зволожуючими та омолоджуючими сироватками, які позитивно впливають на шкіру. Дія цієї спеціальної косметики стимулюється вакуумом, який сприяє глибокому проникненню активних речовин у важкодоступні шари шкіри та підвищує циркуляцію крові. Завдяки цьому усуваються дрібні зморшки та недоліки, а шкіра стає сяючою та отримує здоровий вигляд.

Клінічно доведено, що застосування Hydra Facial ефективно при проблемах:

 • акне (різної степені);
 • відновлення постакне;
 • розширення пор;
 • зневоднення шкіри;
 • пігментація різного походження;
 • зморшки та вікові зміни;
 • набряки обличчя та інше.

Результат процедури Hydra Facial - видимий миттєво. Вже після першого сеансу можна отримати відмінний вигляд, тому ця технологія стала №1 у зірок національного шоу бізнесу.

Абсолютна безпека та висока якість обладнання доведена сертифікатом FDA, а також перемогою в номінаціях «Кращий косметологічний апарат» на популярних американських конкурсах.

Процедури методики HydraFacial поєднують неперевершений ефект та розслаблюючий СПА догляд. Проведення сеансів не мають ніяких вікових обмежень та протипоказань. Технологія не потребує реабілітації, не впливає на сезонність та підходить навіть чоловікам.