Мрієте про здорову шкіру та ідеальний зовнішній вигляд? Центр краси «Iris Life» втілить усі ваші фантазії в реальність.

З віком, усі рано чи пізно стикаються з проблемами зовнішності. Шкіра обличчя втрачає пружність, блиск, з’являються зморшки і жодна представниця прекрасної статі не хоче миритись з цими недоліками. Від початку заснування центру краси та здоров’я «Iris Life», тут успішно функціонує відділення косметології, що пропонує найрізноманітніший арсенал якісних послуг та процедур.

За усією професійною «магією» стоять одні з кращих фахівців України. Ми завжди слідкуємо за підвищенням кваліфікації та навиків в сфері естетичної медицини і досвід наших спеціалістів вагомий доказ цьому.

«Iris Life» - лише якісна косметика

Вивчаючи навички закордонних колег та відслідковуючи кращі способи «як зробити вашу шкіру ще красивішою», ми завжди намагаємось обрати лише відмінну та професійну косметику. Усі спеціальні засоби відповідають стандартам якості світових зразків та вже давно залишаються незмінними, доводячи переваги перед косметикою попередніх поколінь.

Ефективні методики – крок до неперевершеної зовнішності

Беручи за основу досягнення сучасної медицини, фахівці «Iris Life» застосовують у практиці тільки перевірені методики з використанням новітнього обладнання, що підтверджуються сертифікатами гарантії якості, адже головним в косметології було і залишається – здоров’я пацієнта, його безпека та краса.

Не чекайте вдалої нагоди для відвідин косметолога, піклуйтесь про свою шкіру вже сьогодні. Довірте свою зовнішність в надійні руки наших професіоналів!

Команда


Горегляд Наталія
Танасевська Алла
Косметологія Горегляд Наталія

Горегляд Наталія Михайлівна

Лікар хірург. Косметолог.

Закінчила Київський медичний університет.

Член USAPS.

Стаж роботи косметологом: 14 років.