1
2
3
Previous Next

«IrisLife» - з нами ваше життя стане кольору веселки

Назва «IrisLife» в перекладі з англійської означає «Райдужне життя». Ми працюємо саме для того, щоб зробити його таким.

Досконалий центр

Наш центр здоров'я та краси успішно працює з 2015 року. Але незважаючи на молодий вік, ми зібрали одних з найкращих висококваліфікованих фахівців України в галузі стоматології, косметології та масажу.

Всі фахівці регулярно проходить навчання, постійно вдосконалюють свої знання та вміння у провідних фахівців Європи та світу. Кращу якість перевищує норми МОЗ України.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Всі приміщення центру відповідають гігієнічним нормам і ми строго дотримуємося санітарно-епідеміологічного режиму. Інструменти і обладнання проходять повний цикл стерилізаційної очистки, максимально використовуються одноразова продукція найвищої якості.

Ми працюємо з новим діагностичним, лікувальним обладнанням, що забезпечує високу якість обстеження, комфорт та зручність для пацієнта, а в роботі використовуються матеріали провідних світових фірм-виробників.

Наш девіз: «Високі стандарти якості - не панацея, а щоденна робота кожного співробітника».

«IrisLife» знаходиться в зручній локації Києва - на Московській площі. Комфортне розташування дозволяє швидко доїхати як на метро, ​​так і на особистому транспорті. Ми завжди готові надати консультацію і відповісти на всі питання. Клініка дотримується найвищих стандартів у роботі.

Звертайтеся до нас і нехай ваше життя стане райдужної.